Vyrábíme
přesné odlitky

Vítejte ve společnosti Kdynium

Tato slévárna pracuje již od roku 1954 pro široký okruh zákazníků. Dlouholeté zkušenosti potvrzují, že nejlepších výsledků a nejvyššího využití předností přesně litých odlitků je dosaženo při intenzivní spoluprácí konstruktérů a techniků, kteří navrhují výrobky, sestavy či systémy, ve kterých mají být odlitky použity a našich slévárenských technologů, kteří jsou předními odborníky ve svém oboru. Dokonalým využitím všech možností metody lze zvládnout i neobyčejně složité a komplikované tvary součástí.

Rychlý kontakt

+420 379 715 111
kdynium@kdynium.cz

Při poptávce na přesné odlitky zpracujeme nabídku, včetně návrhu provedení odlitků. Ještě před zahájením sériové výroby má však naše slévárna zájem získat všechny důležité informace o výrobku z důvodu zodpovědnosti a ručení za bezpečnost podle platných mezinárodních norem.

Po přijetí nabídky vyrobíme vzorové odlitky a po jejich odsouhlasení můžeme zahájit sériovou výrobu. Pro vzorovou i sériovou výrobu odlitků zajistíme vlastní konstrukci a vyrobení modelového zařízení, jehož cena bude kalkulována zvlášť.

Naší snahou je uspokojit zákazníka jak technickou úrovní odlitků, tak i kvalitou a včasností dodávek.

Zkušený tým odborných pracovníků a.s. KDYNIUM je vždy připraven řešit Vaše požadavky a poskytne Vám i poradenskou službu a pomoc při řešení technických problémů při navrhování a použití přesných odlitků.